Osiągnięcia

Grzegorz Klaja

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Tychy 2012 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Piotrków Trybunalski 2013 – 1 miejsce

Puchar Polski Oyama Karate Lubliniec 2013 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Andrychów 2014 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Kraków 2019 – 3 miejsce

Ryszarda Klaja

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Andrychów 2014 – 2 miejsce

Otwarty Puchar Europy Oyama Karate Wieliczka 2015 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Kraków 2019 – 3 miejsce

Mateusz Zalewski

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Tychy 2012 – 1 miejsce

Mistrzostwa Małopolski Oyama Karate Andrychów 2012 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Piotrków Trybunalski 2013 – 2 miejsce

Puchar Polski Oyama Karate Lubliniec 2013 – 2 miejsce

Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej Oyama Karate Olkusz 2013 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Andrychów 2014 – 2 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 1 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2016 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Oświęcim 2016 – 3 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Grecja 2016 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Konrad Rajda

Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate Tarnobrzeg 2009 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Oświęcim 2009 – 2 miejsce

Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate Tarnobrzeg 2010 – 3 miejsce

Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej Oyama Karate Olkusz 2011 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Rzeszów 2011 – 3 miejsce

Puchar Polski Oyama Karate Radom 2012 – 2 miejsce

Mistrzostwa Małopolski Oyama Karate Andrychów 2012 – 1 miejsce

Mistrzostwa Jury Krakowsko-Częstochowskiej Oyama Karate Olkusz 2013 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Piotrków Trybunalski 2013 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Wieliczka 2013 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Andrychów 2014 – 2 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Oświęcim 2016 – 3 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Grecja 2016 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 2 miejsce

Mariusz Zajda

Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate Tarnobrzeg 2014 – 1 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Tarnów 2015 – 2 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2016 – 1 miejsce

Michał Stanek

Mistrzostwa Jury Krakowsko Częstochowskiej Oyama Karate Olkusz 2013 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Piotrków Trybunalski 2013 – 2 miejsce

Puchar Polski Oyama Karate Jelenia Góra 2014 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Andrychów 2014 – 1 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Tarnów 2015 – 1 miejsce

Puchar Europy Oyama Karate Wieliczka 2015 – 3 miejsce

Tomasz Kowalski

Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate Tarnobrzeg 2009 – 1 miejsce

Mistrzostwa Podkarpacia Oyama Karate Tanobrzeg 2010 – 2 miejsce

Ogólnopolski Turniej Oyama Karate Wadowice 2010 – 2 miejsce

Puchar Polski Oyama Karate Łask 2011 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Nikodem Rajda

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Wieliczka 2013 – 3 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Tarnów 2016 – 3 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Grecja 2016 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Filip Tałajczyk

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Oświęcim 2016 – 2 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2016 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Rzeszów 2016 – 1 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Grecja 2016 – 3 miejsce

Dariusz Jas

Puchar Świata KyodoKyokushin Grecja 2016 – 3 miejsce

Jakub Sołtys

Mistrzostwa Polski Poludniowej Oyama KarateTarnów 2015 – 3 miejsce

Puchar Polski Oyama Karate Piotrków Trybunalski 2015 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Oświęcim 2016 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Arkadiusz Latko

Mistrzostwa Małopolski Oyama Karate Andrychów 2012 – 3 miejsce         

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Jakub Sadowski

Mistrzostwa Polski Południowej Oyama Karate Oświecim 2016 – 2 miejsce

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Emilia Wojtas

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2015 – 3 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2016 – 3 miejsce

Dawid Nikliborc

Puchar Burmistrza Zatora Oyama Karate 2011 – 3 miejsce

Puchar Burmistrza Zatora Oyama Karate 2013 – 3 miejsce

Puchar Podbeskidzia Oyama Karate Bielsko-Biała 2016 – 3 miejsce

Zuzanna Rzepecka

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 2 miejsce

Hanna Warszawska

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Mateusz Płotek

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Maciej Warszawski

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Ogólnopolski Turniej Karate WKB Rudnik nad Sanem 2017 – 2 miejsce

Jakub Czopek

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Ogólnopolski Turniej Karate WKB Rudnik nad Sanem 2017 – 2 miejsce

Maciej Ochman

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Kraków 2019 – 2 miejsce

Alan Tałajczyk

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Ogólnopolski Turniej Karate WKB Rudnik nad Sanem 2017 – 3 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 1 miejsce

Robert Kaszuba

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Filip Baran

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Kraków 2019 – 1 miejsce

Jakub Dziedzic

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Jakub Tyrpa

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 3 miejsce

Adam Blankenstein

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 1 miejsce

Anna Haja

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 1 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 1 miejsce

Aleksandra Mularczyk

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Magdalena Robakiewicz

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 3 miejsce

Patryk Leńczowski

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Ogólnopolski Turniej Karate WKB Rudnik nad Sanem 2017 – 4 miejsce

Karol Chrapek

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Damian Antos

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 1 miejsce

Mistrzostwa Europy WKB Łańcut 2018 – 3 miejsce

Dominik Urbańczyk

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 3 miejsce

Elżbieta Janik

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 2 miejsce

Piotr Blankenstein

Mistrzostwa Polski KyodoKyokushin Wadowice 2017 – 2 miejsce

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 3 miejsce

Urszula Baca

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Kraków 2019 – 2 miejsce

Kornel Berny

Puchar Świata KyodoKyokushin Warszawa 2017 – 2 miejsce

Borys Cibor

Mistrzostwa Polski Oyama Karate Kraków 2019 – 1 miejsce