TRENERZY / INSTRUKTORZY / SĘDZIOWIE KSW CHIKARA

Trenerzy, Instruktorzy , Sędziowie KSW CHIKARA:

Tomasz Rajda – 5 Dan Karate Kyokushin, 2 Dan Oyama Karate, 1 Dan Kick-Boxing, Trener Karate II klasy, Instruktor Samoobrony, Menedżer Sportu, Sędzia Maty Międzynarodowy

Jacek Zalewski – 4 Dan Karate Kyokushin, 2 Dan Oyama Karate, 1 Dan Kick-Boxing, Instruktor Karate, Instruktor Samoobrony, Sędzia Boczny

Robert Rybak – 3 Dan Karate Kyokushin, 1 Dan Oyama Karate, 1 Dan Kick-Boxing, Instruktor Karate, Instruktor Samoobrony, Sędzia Maty

Dariusz Stanaszek – 2 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Instruktor Samoobrony,  Menedżer Sportu, Sędzia Boczny 

Janusz Jas – 2 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Kick-Boxingu, Instruktor Karate, Asystent Sędziego

Grzegorz Klaja – 2 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Sędzia Boczny

Mateusz Zalewski – 2 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Asystent Sędziego 

Konrad Rajda – 2 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Sędzia Boczny, Wychowawca Wypoczynku

Marcin Adamczyk – 1 Dan Karate Kyokushin, 1 Dan Oyama Karate, Instruktor Karate, Asystent Sędziego

Adam Kwiatkowski – 1 Dan Karate Kyokushin, 1 Dan Oyama Karate, Instruktor Karate, Asystent Sędziego

Dariusz Dawid – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Asystent Sędziego

Bogusław Kaszuba – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Sędzia Boczny

Tomasz Kowalski – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Instruktor Samoobrony, Asystent Sędziego

Elżbieta Janik – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Samoobrony,  Sędzia Boczny

Alicja Rzepecka – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Instruktor Samoobrony,  Sędzia Boczny

Magdalena Robakiewicz – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Sędzia Boczny, Wychowawca Wypoczynku

Arkadiusz Latko – 1 Dan Karate Kyokushin, Instruktor Karate, Asystent Sędziego

Edyta Robakiewicz – 3 Kyu Karate Kyokushin, Instruktor Karate

 

Asystenci : 

Ryszard Klaja – 1 Dan Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Kamil Karcz – 1 Dan Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Adrian Rajda – 1 Dan Karate Kyokushin, 1 Dan Oyama Karate

Adam Rychlik – 1 Dan Karate Kyokushin

Nikodem Rajda –  1 Dan Karate Kyokushin, Asystent Sędziego, Wychowawca Wypoczynku

Piotr Blankenstein – 1 Dan Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Robert Kaszuba – 1 kyu Karate kyokushin

Dawid Nikliborc – 1 kyu Karate Kyokushin

Marcel Borecki – 2 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Julia Haja – 2 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Jakub Rzepecki – 2 kyu Karate Kyokushin

Dominika Wiecheć – 2 kyu Karate Kyokushin

Jakub Sadowski – 2 kyu Karate Kyokushin

Alan Tałajczyk – 2 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Kamil Rychlik – 2 kyu Karate Kyokushin

Anna Haja – 2 kyu Karate Kyokushin

Damian Antos – 2 kyu Karate Kyokushin

Krystian Jasiński – 2 kyu Karate Kyokushin

Borys Cibor – 2 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Patryk Makuch – 2 kyu Karate Kyokushin

Maciej Ochman – 2 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Kornel Berny – 3 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Maciej Warszawski – 3 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Urszula Baca – 2 Kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Karol Rajda – 3 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Hubert Rapka – 3 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Kamila Kowalczyk – 3 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Partycja Robakiewicz – 3 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Gabriela Łuszczyk – 4 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Szymon Rajda – 4 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego

Kacper Kraczka – 5 kyu Karate Kyokushin, Asystent Sędziego